Dirigenten

Dirigenten van het CKK

NummerNaamPeriodeDuur dirigentschap
1Anthony Zielhorstnovember 1975 - april 1986 en april 1992 – september 1995||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2Anne Solliemei 1986 – februari 1991||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||
3Okke Dijkhuizenmaart 1991 – maart 1992||||||||||||
4Jos Beijeraugustus 1992 – jan 1993 (gastdirigent)||||||
5Maarten van Leerseptember 1995 – januari 1998||||||||||||||||||||||||||||
6Dick Duijstjanuari 1998 – februari 2001|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7Leo Meilinkmaart 2001 – september 2001 (gastdirigent)|||||||
8Piet Roordaseptember 2001 – december 2005|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9Nicoline Krassenburgjanuari 2006 – maart 2008||||||||||||||||||||||||||
10Ad Bethlehemapril 2008 – oktober 2009||||||||||||||||||
11Hein Franssenoktober 2009 - augustus 2017||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12Marijn Slappendelseptember 2017 - februari 2018 (interim)||||||
13Leenke de Legeapril 2018 - heden||||||||||||||||
Scroll Up